Zaginiona

audiobook (Unabridged) Seria Kryminałów o Riley Paige Series, Cz. 1 · Riley Paige

By Blake Pierce

cover image of Zaginiona
Audiobook icon Visual indication that the title is an audiobook

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today
Libby_app_icon.svg

Find this title in Libby, the library reading app by OverDrive.

app-store-button-en.svg play-store-badge-en.svg
LibbyDevices.png

Search for a digital library with this title

Title found at these libraries:

Loading...

"Wartka akcja, która wciąga od pierwszego rozdziału do samego końca"

—Midwest Book Review, Diane Donovan

"Perełka wśród thrillerów i powieści detektywistycznych! Autor tak doskonale przedstawił rozwój psychologiczny bohaterów, że czujemy się, jakbyśmy byli w stanie zajrzeć w ich umysły, poczuć ich strach i radować się ich zwycięstwem. Akcja jest bardzo inteligentnie skonstruowana i trzyma przez cały czas w napięciu. Ta książka jest tak pełna zwrotów akcji, że nie odłożysz jej dopóki nie przewrócisz ostatniej strony."

—Books and Movie Reviews, Roberto Mattos

Na obrzeżach stanu Virginia pojawiają się martwe ciała kobiet zamordowanych w dziwaczny sposób. Przybyli na miejsce agenci FBI są w szoku. To robota seryjnego mordercy, który działa coraz szybciej. Wiedzą, że tylko jedna osoba może rozwiązać tę sprawę: agent specjalny Riley Paige.

Riley jest akurat na zwolnieniu, próbując wrócić do formy po traumatycznych przejściach z ostatnim mordercą. Jest w nie najlepszym stanie i FBI niechętnie sięga po pomoc jej genialnego umysłu. Jednak Riley, chcąc zwalczyć własne demony, wkracza do akcji, a jej śledztwo prowadzi przez niepokojące nisze kolekcjonerów lalek, domy rodzin dotkniętych tragedią, aż do najciemniejszych zakamarków umysłu zabójcy. Odkrywając kolejne wątki, Riley uświadamia sobie, że ma do czynienia z mordercą dużo bardziej skrzywionym psychicznie, niż mogła sobie wyobrazić. Prowadząc nieustanny wyścig czasem, Riley staje na granicy własnych możliwości, ryzykuje utratę pracy, ściąga niebezpieczeństwo na własną rodzinę, a jej psychika chce dać za wygraną.

Po raz kolejny jednak Riley decyduje się wziąć sprawę. Nie che się poddać. Ma obsesję, która wiedzie ją w najciemniejsze zaułki jej własnego umysłu, zacierając granice pomiędzy łowcą i ofiarą. Po serii niespodziewanych zwrotów akcji, instynkt doprowadza ją do szokującego rozwiązania, którego nawet sama Riley nie byłaby w stanie przewidzieć.

„Zaginiona", ciemny thriller psychologiczny z atmosferą napięcia zapierającą dech w piersiach, to debiut wciągającej serii – oraz nowej ulubionej postaci – które sprawią, że nie będziesz w stanie oderwać się od książki.

Druga książka z serii o Riley Page już w sprzedaży!

Zaginiona