Alfabet Szczescia.

ebook Miołość

By Andrzej Stanislaw Budzinski

cover image of Alfabet Szczescia.

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today
Libby_app_icon.svg

Find this title in Libby, the library reading app by OverDrive.

app-store-button-en.svg play-store-badge-en.svg
LibbyDevices.png

Search for a digital library with this title

Title found at these libraries:

Loading...
Miłość - oto pierwsze słowo w alfabecie szczęścia, powiedziałbym nie tylko jakieś słowo, lecz:SŁOWO NAJWIĘKSZE ZE SŁÓW!KRÓL SŁÓW!SŁOWO, KTÓRE ZAWIERA NAJPIĘKNIEJSZE SŁOWA!SŁOWO, ABY JE WYRAZIĆ BRAKUJE SŁÓW!Miłość jest najbardziej pożądana i zarazem najtrudniejszą rzeczą do osiągnięcia! Kto z nas nie chce być kochanym?Kto z nas nie chce kochać? Mam nadzieje, ze wszyscy!Mówią jesteśmy stworzeni: - przez Miłość,- aby kochać,- i być kochanym.Powiedziałbym jeszcze więcej:- żeby zakończyć życie w miłości!MIŁOŚĆ JEST NASZYM POCZĄTKIEM.DROGA NASZEGO ŻYCIA.JEST WIECZNOŚCIĄ!Miłość jest czymś dziwnym, bardzo dziwnym, bo wymazuje różnice:- pomiędzy religiami,- pomiędzy narodami,- pomiędzy ludźmi,- między kulturami,- między charakterami,- między światopoglądami,- między różnicami wieku,- pomiędzy kolorami skóry,- między językami,- pomiędzy politykami,- między wrogami itp.Piękne? Prawda! Ktoś może mi powiedzieć, a wiec? To wszystko? Macie rację
Czym jest Miłość? W obliczu tego pytania myślę, że jestem analfabetą, głupcem który chce wyjaśnić coś, co jest niewytłumaczalne!Daj spokój! Nie bądź dla siebie taki twardy. Przyznałeś, ze jesteś ignorantem - to już wiele. Nie wszyscy to potrafią. Inna rzecz, jeżeli coś jest trudne do wytłumaczenia to musimy to zostawić bez odpowiedzi? Pewnie, ktoś mógłby powiedzieć, poco się trudzić? Można i w ten sposób. Wielu z nas tak właśnie robi, ale wtedy zostalibyśmy bez odpowiedzi. Pozostawić pytania bez odpowiedzi? Nie. Nie możemy zostawić. Macie rację. Dziękuję! Naprawdę dziękuję za wsparcie i pocieszenie! Dodało mi ono i to jest bardzo dużo. Więc czy zaczynam? Jesteście gotowi? Zanim jednak zacznę, chciałbym przeprosić że nie będę zdolny odpowiedzieć tak, jakbym chciał i jak wy byście chcieli. Na początku proponuję, aby każdy z nas sam sobie odpowiedział na pytanie: Czym jest według Ciebie miłość?
PUBLISHER: TEKTIME
Alfabet Szczescia.