Yazgi

ebook Vampır Mektupları'ın 4. Kitabı · The Vampire Journals

By Morgan Rice

cover image of Yazgi

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today
Libby_app_icon.svg

Find this title in Libby, the library reading app by OverDrive.

app-store-button-en.svg play-store-badge-en.svg
LibbyDevices.png

Search for a digital library with this title

Title found at these libraries:

Loading...

YAZGI kitabında (Vampır Mektupları'ın 4. kitabı), Caitlin Paine uyandığında kendini geçmişte bulur. Bir mezarlıkta, köylülerden kaçmakta ve İtalya Umbria'nın kırsal bölgesi olan Assisi'nin eski geçitlerinde sığınacak bir yer aramaktadır. Orada, kaderini ve görevini öğrenir: Babasının insanlığı kurtarmak için gerekli olan eski vampir Zırhını bulmak.

Ancak Caitlin'in kalbi hala aşkı için özlem duymaktadır: Caleb. Geçmişe yolculuklarında onun hayatta kalıp kalmadığını umutsuzca bilmek ister. Görevi nedeniyle Floransa'ya gitmek zorunda olduğunu öğrenir lakin kalbinin sesini dinlemek istiyorsa Venedik'e gitmelidir. Venedik'i seçer.

Caitlin karşılaştığı şey karşısında şaşkına dönmüştür. 18. Yüzyılın Venedik'i gerçeküstü bir yerdir, erkekler ve kadınlar süslü elbiseler giymiş, maskeler takmış, sonsuz ve savurgan bir partiyi kutlamaktadır. Bazı yakın arkadaşlarını bulacak, onlarla buluşacak ve tekrar cadılar meclisine katılacak olmaktan dolayı heyecanlıdır. Ve yılın en önemli kostüm balosu olan ve tekrar Caleb'i bulmayı umduğu Büyük Venedik Balosunda onlara katılacak olmaktan dolayı büyük heyecan duyar.

Ancak Caitlin geçmişe gidebilen tek kişi değildir: Kyle da kısa bir süre içinde gelir ve onun peşine düşer kesin olarak öldürmeye kararlıdır. Sam de gelir ve çok geç olmadan kız kardeşini kurtarmaya kararlıdır.

Baloda, Caitlin her yerde arar ancak Caleb'den hiçbir iz bulamaz. Bu, son dansa kadar böyle devam eder. Kalbini çalan maskeli bir adamla dans eder ve onun Caleb olduğuna emindir. Ancak eşler değişince onu tekrar kaybeder. Ya da kaybetmez mi?

Caitlin kısa süre hayatının iki aşkı arasında kalmış ve yapacağı seçim konusunda dikkatli olması gerektiğini anlar. İstediği şeyi seçerkenki mutluluğu trajedi ve kalp kırıklığına dönebilir.

Can alıcı, aksiyon yüklü sonda Caitlin, kendisini Roma'nın şu ana kadar var olan en güçlü vampir meclisi olan eski vampir meclisinin yani gerçek şeytanın karşısında bulur. Kendi hayatı için savaşacağından hayatta kalmak için tüm yeteneklerini kullanmalıdır. Eğer sevdiği kişiyi kurtarmak istiyorsa her zamankinden daha çok fedakarlıkta bulunmak zorunda kalacaktır.

"YAZGI, Vampir Mektupları serisinin 4. kitabıdır ve sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. Morgan Rice okuyucuları bağlayan muhteşem bir iş yapmış.. İyi yazılmış bir hikaye. Aksiyon yüklü bu kitaptaki dönemeçler ve olaylar sonuna kadar sizi kitaba bağlı tutar. Hikaye boyunca o kadar çok önemli olay ve heyecan verici gelişmeler var ki dikkatinizi sürekli üzerinde tutmayı başarıyor. Ana karakter Caitlin, gelişiyor ve olgunlaşıyor. Ayrıca eski karakterlerin sunuş ve konuya karıştırılma şeklini de sevdim.. Mükemmel macera/aşk romanı!"

—The Romance Reviews

"Hikayelerin gelişme şeklini çok beğeniyorum. Karakterlerin büyümesini ve kendileri ve birbirleri hakkında yeni şeyler öğrenmesini izlemekten keyif alıyorum.. YAZGI büyük bir hikayeydi. Sizi gerçekten içine çekiyor! Bu kitapta kimi destekleyeceğimi bilemedim. Ve yine Major Cliffhanger!!! Aman Allah'ım, bir sonraki kitaba başlamak için sabırsızlanıyorum! İleride neler olacağını derhal öğrenmeliyim. Daha önce söylediğim gibi, TÜM SERİYİ alın! Hepsini kısa bir sürede bitirebilirsiniz. Bu kitaplar genç yetişkin serileridir. 30 yaşına yeni girdim, bu kadar sevdiğim az sayıda genç yetişkin serisi kitapları var ve bunlar da kesinlikle o listede! OKUYUN! OKUYUN! Unutmayın OKUYUN!"

—werevampsromance.org

Morgan Rice'ın en çok satan serisi, THE SURVIVAL ÜÇLEMESİ, geleceği anlatan bu roman Morgan Rice'ın A QUEST OF HEROES (Kitap 1) kitabı ile başlayan çok satan serisi THE SORCERER'S RING gibi şimdi Amazondan ücretsiz olarak indirilmektedir!

Yazgi