Aldatilmiş

ebook Vampır Mektupları'ın 3. Kitabı · The Vampire Journals

By Morgan Rice

cover image of Aldatilmiş

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today
Libby_app_icon.svg

Find this title in Libby, the library reading app by OverDrive.

app-store-button-en.svg play-store-badge-en.svg
LibbyDevices.png

Search for a digital library with this title

Title found at these libraries:

Loading...

ALDATILMIŞ kitabında (Vampır Mektupları'ın 3. kitabı), Caitlin Paine büyük bir komadan uyanır ve dönüştüğünü fark eder. Şimdi gerçekten tam bir vampir olan Caitlin uçma yeteneği ve insanüstü güç gibi yeni güçlerine şaşırır. Gerçek aşkı Caleb'in onun eski haline dönmesini beklediğini ve onun tarafında olduğunu öğrenir. Caitlin, hayal edebileceği her şeye sahiptir.

Ve birden her şey kötü gitmeye başlar.

Caitlin, Caleb'i eski eşi Sera ile beraber görünce dehşete kapılır ve Caleb'in açıklamasına izin vermeden ona gitmesini söyler. Kalbi kırılan ve kafası karışan Caitlin kıvranıp ölmek ister ve tek tesellisi yavru kurdu Rose'dur.

Caitlin yeni çevresinde de teselli bulur. Hudson Nehrinde saklı bir adada (Pollepel), genç vampirlerden, erkek ve kızlardan oluşan (o dahil 24 kişi) elit bir meclisin arasında olduğunu öğrenir. Buranın kendisi gibi kimsesizlerin olduğu bir yer olduğunu öğrenir. Yeni en iyi arkadaşı Polly ile tanışıp elit bir vampir grubunda eğitim alırken artık evi olarak adlandırabileceği bir yer olduğunu fark eder.

Ancak büyük bir vampir savaşı yaklaşmaktadır ve kardeşi Sam, Samantha tarafından kaçırılmış ve hala ondan uzaktadır. Efsanevi kılıcını ustaca kullanan şeytani Kyle da savaşa gitmektedir ve New York'u yok edene kadar hiçbir şey onu durduramayacaktır. Yeni evine ve tarifi zor vampir Blake'e karşı yeni gelişen aşkına rağmen Caitlin kaderi onu başka bir yere götürene kadar bu adada kalacağını bilmektedir. Yine de en önemli kişi O'dur ve diğerleri hala onun babasını ve herkesi kurtarabilecek diğer silahı bulmasını beklemektedir.

Yeni arkadaşları ve Caleb'e karşı gitmek bilmeyen hisleri arasında kalan Caitlin, gerçek sadakatin nerede olduğuna ve Caleb'i bulup onu tekrar hayatına sokma konusunda her şeyi risk edip edemeyeceğine karar vermelidir...

"ALDATILMIŞ, bu serinin mükemmel bir kısmıdır. Morgan Rice bu seride gerçek bir kazanan ileri sürer. Kitap aksiyon, aşk, kararsızlık ve entrika doludur ve olaylar hızlı gelişir. Yazarın ilk iki romanını okumamışsanız, onları bitirin ve ALDATILMIŞ'i okumaya başlayın. Sırasıyla bu kitapların hepsini okudum ancak her biri birbirinden bağımsız yazılmıştır, bu yüzden ilk ikisini okumamışsanız bile ALDATILMIŞ'i alın. Eminim ki bunu okuduktan sonra ilk ikisini de okuma isteğiyle dolacaksınız- kesinlikle bir kez okumaya değer kitaplar..ya da iki kez!"

VampireBookSite

"ALDATILMIŞ kitabının sonundaki büyük çekişme okuyucuyu adeta soluksuz bırakmaktadır ve ALDATILMIŞ kurgusu ve içeriği ile tüm otoritelerden A+ alacak özelliktedir."

—The Dallas Examiner

"ALDATILMIŞ kitabının harika bir cazibesi, güçlü bir kurgusu, içersinde barındırdığı pek çok hareket ve okuyucuyu soluksuz bırakacak özellikleri ile tam anlamıyla bir başyapıttır. Bir önceki kitaptan daha karanlıktır ancak geriye dönüşlerle karakterleri daha iyi anlamamızı sağlar. İkincil karakter daha güçlüdür ve Morgan Rice'ın bir üst seviyeye çıkardığı hikâyede olay örgüsünü güçlendirmede ona yardım eder. Sonuna kadar okumak isteyeceğiniz, okurken hiç sıkılmayacağınız ve içersinde size hiç beklemediğiniz yerden vuracak şaşırtıcı olayların olduğu kitabı kaçırmayın."

—The Romance Review

Aldatilmiş