Perfekcyjne małżeństwo

audiobook (Unabridged)

By Jeneva Rose

cover image of Perfekcyjne małżeństwo
Audiobook icon Visual indication that the title is an audiobook

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today
Libby_app_icon.svg

Find this title in Libby, the library reading app by OverDrive.

app-store-button-en.svg play-store-badge-en.svg
LibbyDevices.png

Search for a digital library with this title

Title found at these libraries:

Loading...

WSZYSCY MAMY SWOJE PRAWDY, A TO, CO WIDZI ŚWIAT, TO TYLKO HISTORIE.Sarah Morgan to odnosząca sukcesy i wpływowa prawniczka. Jest główną wspólniczką w firmie, a jej życie wygląda dokładnie tak, jak to sobie zaplanowała.Nie wie, że jej mąż Adam w zacisznym domu nad jeziorem, otoczonym lasami, wdaje się w namiętny romans z Kelly Summers.Jednak pewnego ranka wszystko się zmienia. Kelly zostaje znaleziona martwa, a Sarah musi zająć się najtrudniejszą sprawą w swojej karierze. Musi bronić swojego męża, oskarżonego o zamordowanie kochanki.WIEM, CO SOBIE MYŚLICIE. CZY ZROBIŁAM WSZYSTKO, BY URATOWAĆ ADAMA? MĘŻCZYZNĘ, KTÓRY ZNISZCZYŁ NASZE MAŁŻEŃSTWO?

„Szybkie tempo, ostry styl i intrygująca fabuła. Warto było zarwać noc!" – Samantha Downing, autorka „Mojej doskonałej żony".

„Mistrzowski thriller o zdradzie i sprawiedliwości, który powinien być obowiązkową lekturą dla każdego miłośnika gatunku domestic noir" – Samantha M. Bailey, bestsellerowa autorka „Sunday Times".

„Książka do przeczytania jednym haustem — nie mogłam tego odłożyć; musiałam odkryć, co się stanie. Mnóstwo zwrotów akcji..." — J.T. Ellison, autorka „Pocałunku śmierci".

Perfekcyjne małżeństwo