Sign up to save your library
With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.
Find this title in Libby, the library reading app by OverDrive.

Search for a digital library with this title
Title found at these libraries:
Library Name | Distance |
---|---|
Loading... |
Dlaczego nie żyjemy tak, jakbyśmy chciały? Dlaczego nie robimy tego, co nam służy – chociaż wiemy, co nam służy? Dlaczego trzymamy się starych, obcych nam wzorców, jakby naszym życiem rządził jakiś złośliwy sufler? Dlaczego same od siebie odchodzimy? Ta książka jest o tym, jak znaleźć drogę powrotną do siebie.
Wiele jest na rynku audiobooków, które mają wspierać nasz rozwój osobisty, pewność siebie, życiowe i zawodowe kompetencje. Czy jednak w którymkolwiek znajdziemy tak wiele czułości w spojrzeniu na kobiety, jak w książce znanej psycholożki Natalii de Barbaro?
Uwięzione w narzuconych przez obyczaj i kulturę rolach, boimy się wyjść z zaklętego kręgu. Wybieramy stagnację, zamiast odrzucenia. Bezpieczeństwo tego, co znamy, zamiast lęku przed tym, co nowe. Podążając za radami i opiniami otoczenia – nawet wygłaszanymi w dobrej wierze – nie słuchamy samych siebie.
Być może, tak jak wiele z nas, potrzebujesz przewodniczki na swojej kobiecej drodze... Kogoś, kto uświadomi ci, że wcale nie musisz być idealna, by żyć szczęśliwie. Rozwój osobisty i rozwój zawodowy nie polegają bowiem na unikaniu błędów.
Audiobook mp3 Natalii de Barbaro podpowiada, jak mądrze korzystać z kobiecej intuicji i odnaleźć Czułą Przewodniczkę... w sobie.
Natalia de Barbaro pracuje z kobietami, które poszukują odpowiedzi na pytania: „Kim tak naprawdę jestem? Czego chcę? O czym marzę? Na co sobie pozwalam?". Jej książka to rzetelna z punktu widzenia psychologii, ale także poetycka, czasem brutalnie szczera i poruszająca opowieść o kobiecej drodze do poznania samej siebie. Dlaczego kobiety grają role, które wcale im nie odpowiadają? Czemu pracują ponad siły i surowo oceniają się za najmniejsze uchybienia? Jak sprawić, by wewnętrzny głos, mówiący kobiecie o jej potrzebach i marzeniach, był słyszany wyraźniej niż nakazy i wymogi kultury?