SWOT-аналіз

ebook Важливий інструмент для розробки бізнес-стратегій

By Christophe Speth

cover image of SWOT-аналіз

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today
Libby_app_icon.svg

Find this title in Libby, the library reading app by OverDrive.

app-store-button-en.svg play-store-badge-en.svg
LibbyApponDevice.png

Search for a digital library with this title

Title found at these libraries:

Loading...

Зрозумійте основи SWOT-аналізу (також відомого як SWOT-метод) всього за 50 хвилин за допомогою цієї практичної та стислої книги. SWOT розшифровується як сильні та слабкі сторони, можливості та загрози - це фактори, які впливають на розвиток компанії та мають бути враховані при прийнятті стратегічних рішень та підготовці бізнес-планів. Таким чином, SWOT-аналіз дозволяє користувачам визначити, які внутрішні та зовнішні фактори можуть вплинути на їхній бізнес. Ця книга є зручним вступом до факторів, які можуть вплинути на зростання вашого бізнесу, включаючи конкурентне середовище, регуляторний та економічний клімат, а також власні фінансові ресурси, маркетингову стратегію та інноваційну політику. Ви не тільки навчитеся визначати ці фактори за допомогою SWOT-аналізу, але й розглянете реальні кейси, дізнаєтеся про недоліки інструменту та його вартість, а також ознайомитеся з суміжними моделями, такими як п'ять сил Портера. 

Про SWOT-аналіз: SWOT-аналіз є потужним інструментом для компаній, які хочуть визначити внутрішні та зовнішні фактори, що можуть вплинути на їх розвиток. Це була одна з перших моделей, яка враховувала зовнішнє середовище організації замість того, щоб зосереджуватися виключно на стратегічному плануванні, і зараз часто використовується у відділах маркетингу або як інструмент прийняття рішень. Його сила полягає в простоті, і він дає чіткі результати, які можна легко донести до широкого кола зацікавлених сторін. У цій книзі ви дізнаєтеся, як SWOT-аналіз може допомогти вам, навчитеся визначати сильні та слабкі сторони, можливості та загрози, які можуть вплинути на ваш бізнес, а також використовувати отримані результати для розробки послідовної та ефективної бізнес-стратегії. Чітке пояснення переваг та можливих недоліків методу, обговорення практичного кейсу та знайомство з суміжними моделями дають вам інструменти, необхідні для адаптації підходу до вашої ситуації

SWOT-аналіз