Гіпнотизер

ebook Книга 1 · Детектив Йона Лінна

By Ларс Кеплер

cover image of Гіпнотизер

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today

Find this title in Libby, the library reading app by OverDrive.

Download Libby on the App Store Download Libby on Google Play

Search for a digital library with this title

Title found at these libraries:

Loading...

Скандинавський детектив, що став міжнародною сенсацією.

Жахливе потрійне вбивство сталося у передмісті Стокгольма, і комісар поліції Йона Лінна береться за розслідування. Тільки один свідок жахливої різанини залишається в живих - п'ятнадцятирічний хлопець, чию родину вбили на його очах. Злочинець також хотів убити і хлопця - той отримав більше ста ножових поранень і впав у шоковий стан. У відчайдушних пошуках зачіпок, комісар Лінна бачить тільки один варіант: гіпноз. Він закликає доктора Еріка Марію Барка загіпнотизувати хлопця, сподіваючись побачити вбивцю крізь очі жертви.

Але доктор Барк обіцяв, що більше ніколи не братиметься за таку роботу - вона не тільки етично сумнівна, але пов'язана з дуже неприємними для нього спогадами. Порушуючи свою обіцянку і гіпнотизуючи жертву, він розгортає довгого ланцюжок страхітливих спогадів...

Цикл гостросюжетних трилерів про детектива Йону Лінну - міжнародна сенсація, яку вже видали сумарним накладом у 12 мільйонів примірників більш ніж 40 мовами світу. Тепер, у перекладі зі шведської, ця серія стає доступною для українського читача.

"Якщо "Гіпнотизер" не опиниться у чиємусь списку найкращих прочитаних книжок за рік - то лише тому, що він чи вона цю книгу ще не прочитали. Не будьте серед тих нещасливців. Але радимо вдягнути другий светр, коли братимете цю книгу до рук - бо промерзнете до кісток". - Bookreporter.com

"Гіпнотизер"-перша книга циклу. Уперше видана 2009 року у Швеції, вона ввійшла у Топ-10 видань за за версіями Time та The Wall Street Journal у 2011 році.

2012 року за цією книгою було відзнято фільм (режисер Лассе Галльстрем).

Ларс Кеплер - псевдонім письменницького подружжя Александри Коельйо Андоріл та Александра Андоріла.

Читачі відзначають своєрідний стиль оповіді у теперішньому часі, що став "фішкою" письменницького подружжя - завдяки ньому текст стає моторошним і кінематографічим.

Гіпнотизер