Квантова заплутаність та синхронність подій

ebook Силові поля, рівень нелокальності, екстрасенсорні сприйняття. Дивовижні властивості квантової фізики.

By Bruno Del Medico

cover image of Квантова заплутаність та синхронність подій

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today
Libby_app_icon.svg

Find this title in Libby, the library reading app by OverDrive.

app-store-button-en.svg play-store-badge-en.svg
LibbyApponDevice.png

Search for a digital library with this title

Title found at these libraries:

Loading...

Протягом багатьох століть екстрасенсорні сприйняття, такі як телепатія, прикмети та ясновидіння, вважалися шахрайськими фантазіями, ілюзіями або винаходами.

Матеріалістичний підхід, поширений у наукових колах, апріорі заперечує будь-яку "духовну" реальність. Причина в тому, що ці реалії не можна перевірити в лабораторії.

Незважаючи на це, кожен мав досвід, заперечений наукою. Серед цих переживань ми можемо згадати незрозумілі події, прикмети майбутніх подій або мрії, які здійснились.

Ми часто отримували користь від цього досвіду. Це свідчить про те, що вони не були ілюзорними переживаннями.

Ці явища не рідкісні і вражають усіх. Деякі вчені, наділені більш відкритим розумом, хотіли вирішити цю проблему науково. Вони задавались питанням, чи є спосіб зрозуміти надчуттєвий досвід, не вдаючись до окультизму, міфології чи псевдорелігійної філософії. У книзі розповідається про досвід цих дослідників.

Зараз, нарешті, з'являються докази, які науково демонструють існування вищого рівня свідомості.

Існує "колективний розум", що містить ідеї та думки, загальні для всього людства. Це психічний космос, який ми можемо використати на свою користь. З цього космосу ми отримуємо сигнали та інформацію.

У 1980 р. Експериментально підтверджено "квантове заплутування". Ця властивість характерна для елементарних частинок. Всі частинки (атоми, електрони, фотони) можуть спілкуватися між собою, не зазнаючи обмежень у просторі та часі.

Це різко контрастує з припущеннями фізики матеріалізму.

Зв'язок між елементарними частинками відбувається у вимірі, який не підпорядковується відомим законам фізики. Цей вимір можна порівняти з "універсальним розумом".

Експерименти "Проекту глобальної свідомості", проведені в Принстонському університеті, безсумнівно, продемонстрували існування свідомості світу.

У книзі описується так звана теорія "колективної підсвідомості", розроблена відомим психотерапевтом Карлом Густавом Юнгом. Теорія Юнга дуже схожа на неоплатонічну концепцію "Anima mundi". Ці теорії підтверджуються передбаченнями квантової фізики, розробленими видатними вченими та нобелівськими лауреатами.

Квантова фізика задокументує існування рівня, який називається "нелокальним". На цьому рівні елементарні частинки, незважаючи на те, що їх розділяє величезна відстань, знають все одна про одну і поводяться так, ніби вони єдине ціле.

З матеріалістичного бачення Всесвіту, повністю заснованого на матерії, агрегованій випадково, людство рухається до нового способу розуміння реальності, де матерія та психіка співіснують та інтегруються.

У той час як класична фізика залишається домінуючою у світі, що сприймається нашими почуттями, виникають нові рівні реальності з психічним змістом.

На квантовому рівні класична фізика вже не діє. Матеріальна частина космосу сама по собі не виконує свою функцію. Він потребує психічного виміру, тобто подальшого рівня, рівня нелокальності.

I На цьому рівні весь Всесвіт стає одним цілим. Він складається вже не з матерії, а з енергії та інформації, і координується силою гармонії, без якої існував би лише хаос.

На найбільш прихованих рівнях реальності матерія не може обійтися без психіки. Так само психіці потрібна матеріальна частина, щоб виразитися.

Це усвідомлення супроводжує людство до нового еволюційного стрибка, після якого матеріалістичне панування припиниться.

Буде встановлена ​​ера співпраці між психікою та матерією. Явища, які зараз заперечуються, наприклад, екстрасенсорне сприйняття, стануть спадщиною загального користування у повсякденному житті.

Квантова заплутаність та синхронність подій