Повернення На Землю

ebook Пригоди Азакіса І Петрі

By Даніло Клементоні

cover image of Повернення На Землю

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today
Libby_app_icon.svg

Find this title in Libby, the library reading app by OverDrive.

app-store-button-en.svg play-store-badge-en.svg
LibbyDevices.png

Search for a digital library with this title

Title found at these libraries:

Loading...
КНИГА !/3 "Ми поверталися. Минув лише один сонячний рік з тих пір, як ми були змушені поспіхом покинути планету, але для землян промайнуло 3,600 років. Що ж на нас чекає?"
Нібіру, дванадцята планета нашої Сонячної системи, має еліптичну орбіту, по якій вона рухається у напрямку, протилежному руху інших планет. Орбіта настільки велика, що оберт цієї планети навколо Сонця займає приблизно 3600 років. Протягом сотень тисяч років при наближенні Нібіру до Землі деякі її мешканці відвідували Землю, щоразу впливаючи на природу, культуру, знання, технології та саму еволюцію людської раси. Наші предки називали їх багатьма іменами, але найчастіше використовували слово «Боги». Двоє астронавтів, жителів цієї дивної планети, Азакіс і Петрі, на борту космічного зорельоту Теос повертаються на Землю, щоб забрати таємничий і цінний вантаж, залишений під час їхнього попереднього візиту. Ця дивовижна історія, сповнена пригод, можливо, змусить декого переосмислити історичні подій, що сталися на планеті Земля.
PUBLISHER: TEKTIME
Повернення На Землю