Dünyaya Dönüş

ebook Azakis Ve Petri'Nin Maceraları

By Danilo Clementoni

cover image of Dünyaya Dönüş

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today
Libby_app_icon.svg

Find this title in Libby, the library reading app by OverDrive.

app-store-button-en.svg play-store-badge-en.svg
LibbyApponDevice.png

Search for a digital library with this title

Title found at these libraries:

Loading...
"Dönüş yolundaydık. Gezegeni alelacele terk etmek zorunda kal-dığımızdan beri güneş yıllarımızdan sadece biri geçmişti, ama on-lar için, Dünya yılıyla, 3600 yıl olmuştu. Neyle karşılaşacaktık?"
GirişGüneş sistemimizin on ikinci gezegeni Nibiru, diğerlerinden çok daha büyük ve aşırı derecede eliptik ve retrograd yörüngeye sahiptir. Güneş etrafındaki döngüsü yaklaşık 3.600 yılda tamamlanır. Ahalisi, döngü yaklaşımının sağladığı fırsatlar sayesinde yüzbinlerce yıldır her biri kültürü, bilgiyi , teknolojiyi ve hatta insan ırkının her değişikliğini etkileyen sistematik ziyaretler gerçekleştirmektedir. Atalarımız değişik vesilelerle onları ima etmişlerdi. Fakat, belki de tek bildikleri olduğu için, onları "Tanrılar" diye temsil etmişlerdir. Bu garip gezegenin iki dost sakini Azakis ve Petri, Theos uzay aracının içinde önceki ziyaretlerinden saklı olarak kalmış esrarengiz ve değerli bir kargo ile Dünyaya dönmekteler. Zorlu ve eğlenceli fakat şüphe dolu ve tarihi olayların potansiyel yıkıcı tekerrürü ile yüklü olarak.
PUBLISHER: TEKTIME
Dünyaya Dönüş