Bu Gece Biri Canımı Kurtardı--Bir Adalet Güvenlik Hikayesi

ebook

By T. M. Bilderback

cover image of Bu Gece Biri Canımı Kurtardı--Bir Adalet Güvenlik Hikayesi

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today
Libby_app_icon.svg

Find this title in Libby, the library reading app by OverDrive.

app-store-button-en.svg play-store-badge-en.svg
LibbyDevices.png

Search for a digital library with this title

Title found at these libraries:

Loading...
Cayır cayır alevlerle karşı karşıya kalan üniformalı bir güvenlik görevlisi beş yaşındaki bir çocuk ile kendi canı arasında bir seçim yapmak zorunda.

Onlar "ameleler" diye anılıyorlar - onlar Adalet Güvenlik'in üniformalı personeli. Şirketin sivil giyimli personelininki gibi rahat, adlı sanlı görevleri yok onların - onlar hep arka planda kalan ve her gün bankalarda, ofis binalarında ve dükkanlarda müşteriler ve çalışanlar için güvenli bir ortam sağlayan insanlar. Gus Brazzle işte bu amelelerden biri. Şu anki görevi ise ikinci el kitap, müzik ve film satan bir dükkanın güvenliğini sağlamak. Gus şirkette çalışanlarla çok yakın ve onları ailesinden sayıyor. Hatta şirkette çalışanlardan birinin beş yaşındaki kızı ona "Şeker Ayı" diye hitap ediyor. Fakat asabı bozuk bir müşteri dükkan sahiplerinden öç almaya karar verince işler tehlikeli bir hâl alıyor. Gus bir seçim yapmak zorunda... ama bunu vaktinde başarabilecek mi? Adını Elton John'un klasik "Someone Saved My Life Tonight!" şarkısından alan bu kısa hikayeyi okuyun ve görün.
Bu Gece Biri Canımı Kurtardı--Bir Adalet Güvenlik Hikayesi