Бродяги Півночі (Brodjagi Pіvnochі)

ebook

By Джеймс Олівер Кервуд

cover image of Бродяги Півночі (Brodjagi Pіvnochі)

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today

Search for a digital library with this title

Title found at these libraries:

Loading...

Номінант на Пулітцерівську премію за найкращу біографію! Твори, що входять до золотого фонду пригодницької літератури. Історії, які не поступаються культовим романам Джека Лондона та Ернеста Сетон-Томпсона. До видання увійшли твори «Бродяги Півночі», «Казан», «Син Казана», «Долина Мовчазних Привидів», «Золота петля».

Треба десять разів народитися, аби пережити все, що припало на долю шляхетного вовка на ймення Казан. Своє прізвисько він отримав від людей, бо в його жилах змішалася кров безжального хижака та собаки. Він спізнав підлість і жорстокість людини та обрав волю. Але пішов один супроти вовчої зграї, коли смерть загрожувала беззахисній жінці... («Казан»)

Чи можлива дружба між ведмедем та собакою? Цілком, якщо доля звела їх змалечку. Вони разом вчилися виживати, боротися з ворогами, добувати їжу. Але одного разу їхні шляхи розійшлися: щеня побачило людей. Чи зустрінуться друзі знову і якою буде ця зустріч? («Бродяги Півночі»)

Бродяги Півночі (Brodjagi Pіvnochі)