Řešení

ebook Riley Paige

By Blake Pierce

cover image of Řešení

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today
Libby_app_icon.svg

Find this title in Libby, the library reading app by OverDrive.

app-store-button-en.svg play-store-badge-en.svg
LibbyDevices.png

Search for a digital library with this title

Title found at these libraries:

Loading...

„Thriller a záhada mistrovské kvality! Autor odvedl skvělou práci s rozvíjením postav a po psychologické stránce je popsal tak věrohodně, že máte pocit, jako byste se jim ocitli v hlavě, sdíleli jejich obavy a radovali se s nimi z jejich úspěchů. Zápletka je velice inteligentní a bude vás bavit od začátku do konce. Tato kniha je tak plná zvratů, že neusnete, dokud neotočíte poslední stránku."

—Books and Movie Reviews, Roberto Mattos (o knize Navždy pryč)

ŘEŠENÍ je povídka, která doplňuje nejlépe prodávanou mysteriózní sérii o Riley Paigeové, jež začíná bestsellerem č. 1 s názvem NAVŽDY PRYČ (kniha první)—zdarma stažitelnou knihou, ohodnocenou více než 1 000 pětihvězdičkových recenzí!

Veteránka z FBI, speciální agentka Riley Paigeová, jedna z nejbystřejších a nejoceňovanějších agentek, zasvětila svůj život lovení sériových vrahů. Ve svárech PTSD nyní tráví čas vyučováním nových agentů FBI, jimž nabízí okno do hlavy sériových vrahů. V boji se svými vlastními démony a pronásledovaná vzpomínkami je připravená předat štafetu a odejít do důchodu.

Opravdu to ale dokáže?

Mysteriózní série o RILEY PAIGEOVÉ je strhující nová série—s oblíbenou postavou—která vás donutí otáčet stránky dlouho do noci.

16 knih, které v sérii o Riley Paigeové dosud vyšly, jsou k dispozici ve formě elektronických knih, tištěných knih i v audio verzi.

Řešení