
Sign up to save your library
With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.
Find this title in Libby, the library reading app by OverDrive.

Search for a digital library with this title
Title found at these libraries:
Library Name | Distance |
---|---|
Loading... |
Hende Bauer heeft ruim 10 jaar geleden het Centrum voor Mindfulness Den Haag opgericht. In deze 10 jaar heeft ze vele mensen getraind. In haar werk en leven, en in haar eigen meditatiebeoefening heeft ze van alles meegemaakt en diverse inzichten opgedaan.
Deze inzichten beschrijft ze aan de hand van anekdotes, alledaagse en bijzondere ervaringen, en verbindt ze met mindfulness.
Het resultaat is een boek dat heet: Dat is alles. Mindfulness. 10 Inzichten.
Dit boek is gemaakt in samenwerking met Philip Verschueren, grafisch ontwerper en illustrator (Studio Zeeevonk). We hebben gekozen voor sprekende kleuren en mooi papier, om er een verzorgd en feestelijk boek van te maken.