cover image of Żar

Żar

Cykl Związani Krwią Tom 4

by Amy Blankenship Author · RK Melton Author

ebook

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today
Jedynym powodem, dla którego Damon wprowadził się do swoich braci jest... mieszkająca u nich dziewczyna, która próbowała go zabić i zostawiła krwawiącego na pewną śmierć. Po tym jak Damon wielokrotnie ratuje jej życie, postanawia że musi coś zrobić żeby ją okiełznać, zanim ta dzika kotka umknie mu, dając się w końcu zabić. Zazdrość staje się niebezpieczną grą, kiedy dziewczyna w żarze namiętności zaczyna przyciągać do siebie istoty niebezpieczniejsze od zwykłych potworów.
Alicia Wilder ma już dość nadopiekuńczości swoich braci. Jej próby udowodnienia swojej dorosłości i udział w wojnie z wampirami skutkują tym, że dziewczyna jest pogryziona, postrzelona, poturbowana i pocałowana. Alicia mieszka z trzema seksownymi wampirami, jeden z których ma n sumieniu rozpoczęcie całej tej wojny. Kiedy zmiennokształtna Alicia czuje, że opanowuje ją żar namiętności, zaczyna żałować, że sama na siebie zastawiła pułapkę. Jedynym powodem, dla którego Damon wprowadził się do swoich braci jest... mieszkająca u nich dziewczyna, która próbowała go zabić i zostawiła krwawiącego na pewną śmierć. Po tym jak Damon wielokrotnie ratuje jej życie, postanawia że musi coś zrobić żeby ją okiełznać, zanim ta dzika kotka umknie mu, dając się w końcu zabić. Zazdrość staje się niebezpieczną grą, kiedy dziewczyna w żarze namiętności zaczyna przyciągać do siebie istoty niebezpieczniejsze od zwykłych potworów.
PUBLISHER: TEKTIME

Publication Details

Publisher:
Tektime
Publication Date:
2019

Format

  • OverDrive Read
  • Adobe EPUB eBook 1 MB
  • Open EPUB eBook 1 MB
Żar
Copy and paste the code into your website.
New here? Learn how to read digital books for free