Żar

ebook Cykl Związani Krwią Tom 4

By Amy Blankenship

cover image of Żar

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today
Libby_app_icon.svg

Find this title in Libby, the library reading app by OverDrive.

app-store-button-en.svg play-store-badge-en.svg
LibbyDevices.png

Search for a digital library with this title

Title found at these libraries:

Loading...
Jedynym powodem, dla którego Damon wprowadził się do swoich braci jest... mieszkająca u nich dziewczyna, która próbowała go zabić i zostawiła krwawiącego na pewną śmierć. Po tym jak Damon wielokrotnie ratuje jej życie, postanawia że musi coś zrobić żeby ją okiełznać, zanim ta dzika kotka umknie mu, dając się w końcu zabić. Zazdrość staje się niebezpieczną grą, kiedy dziewczyna w żarze namiętności zaczyna przyciągać do siebie istoty niebezpieczniejsze od zwykłych potworów.
Alicia Wilder ma już dość nadopiekuńczości swoich braci. Jej próby udowodnienia swojej dorosłości i udział w wojnie z wampirami skutkują tym, że dziewczyna jest pogryziona, postrzelona, poturbowana i pocałowana. Alicia mieszka z trzema seksownymi wampirami, jeden z których ma n sumieniu rozpoczęcie całej tej wojny. Kiedy zmiennokształtna Alicia czuje, że opanowuje ją żar namiętności, zaczyna żałować, że sama na siebie zastawiła pułapkę. Jedynym powodem, dla którego Damon wprowadził się do swoich braci jest... mieszkająca u nich dziewczyna, która próbowała go zabić i zostawiła krwawiącego na pewną śmierć. Po tym jak Damon wielokrotnie ratuje jej życie, postanawia że musi coś zrobić żeby ją okiełznać, zanim ta dzika kotka umknie mu, dając się w końcu zabić. Zazdrość staje się niebezpieczną grą, kiedy dziewczyna w żarze namiętności zaczyna przyciągać do siebie istoty niebezpieczniejsze od zwykłych potworów.
PUBLISHER: TEKTIME
Żar