cover image of Rado Biznesu

Rado Biznesu

by Simone Milasas

ebook

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today

Co by się stało, gdyby BIZNES był RADOŚCIĄ i ZABAWĄ? Co by było, gdyby kryło się pod tym więcej niż kiedykolwiek sobie wyobrażałeś? Gdybyś kreował biznes z pozycji cieszenia się nim - co byś wybrał? Co byś w nim zmieni? Jakich dokonałbyś wyborów, gdybyś wiedział, że nigdy nie możesz odnieść porażki? Biznes jest RADOŚCIĄ, jest kreacją, ma w sobie pierwiastek twórczy. Może być PRZYGODĄ Twojego ISTNIENIA.

Simone Milasas, pochodząca z Australii jest dynamiczną liderką biznesu, która różni się od innych. Jest międzynarodową koordynatorką Access Consciousness® (www.accessconsiousness.com), założycielką Dobrych Wibracji dla Ciebie i kreatywną iskierką, która rozpaliła Radość z Biznesu (www.accessjoyofbusiness.com) „Uwielbiałam czytać tę książkę. Przyczyniła się do zmiany wielu rzeczy. Widzę miejsca w biznesie, gdzie włożyłam tylko jeden palec w wodę, zamiast wybrać przygodę zanurzenia się w całości. Stałam się bardziej świadoma w jaki sposób komunikować się z ludźmi, którzy używają innego stylu komunikowania się niż mój. Kurczę blade, to dopiero przygoda! Simone, dziękuję za to, że przypomniałaś mi jak bardzo się różni mój biznes i sposób w jaki go prowadzę i dziękuję za przypomnienie, że wszystko jest możliwe - i nie ważne co mówiliby inni" - Diva Diaz, Australia

Publication Details

Publisher:
Access Consciousness Publishing
Publication Date:
2019

Format

  • OverDrive Read
  • Adobe EPUB eBook 854.4 KB
Rado Biznesu
Copy and paste the code into your website.
New here? Learn how to read digital books for free