cover image of Miłość w Ustroniach

Miłość w Ustroniach

by Małgorzata Kasprzyk

ebook

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today
Wydanie specjalne z okazji Walentynek. Sześć historii miłosnych z sekretami w tle i sześć tajemniczych miejsc, w których spotykają się zakochani. Nie zawsze wszystko jest takie, jak się wydaje i nie zawsze naprawdę ma miejsce romans - niekiedy pozory mylą!

Intrygujące miejsca akcji, intensywni bohaterowie i ona - miłość - odmieniana przez przypadki, nadająca barw życiu owych postaci. Ale w historiach opowiedzianych przez Małgorzatę Kasprzyk, miłość wcale nie jest ckliwa jak w tanich romansach. Ta miłość potrafi zrobić krzywdę poprzez fałszywe oskarżenia, żyje w przeszłości starego domu, bywa sumą pewnych przypadków, czy po prostu rodzi się nieświadomie ukryta głęboko w sercu. Miłość w tych opowieściach jest piękna i tajemnicza, delikatna i niezwykle subtelna. Odkryjcie jej przesłanie i cudowną wrażliwość. Szczerze polecam!
Agnieszka Krizel - Recenzje Agi

Zbiór sześciu opowiadań, w których miłość przeplata się z tajemnicami oraz dużą dawką śmiechu. Chwile wzruszeń i dobra zabawa gwarantowana.
Irena Bujak - Zapatrzona w książki

Publication Details

Publisher:
e-bookowo.pl
Publication Date:
2019

Format

  • OverDrive Read
  • Adobe PDF eBook 815.4 KB
  • Adobe EPUB eBook 3 MB
  • Open PDF eBook 815.7 KB
  • Open EPUB eBook 3 MB
Miłość w Ustroniach
Copy and paste the code into your website.
New here? Learn how to read digital books for free