We want your feedback!
Click here
cover image of Sport i czas wolny w perspektywie interdyscyplinarnej

Sport i czas wolny w perspektywie interdyscyplinarnej

by Dorota Nowalska-Kapuścik Author · Grzegorz Libor Author

ebook

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today
Sport zawsze stanowił nieodłączony element kultury, jednak w ostatnich czasach problematyka ta nabrała nowego, ogromnego znaczenia. Szeroko rozumiany ruch i rekreacja to nie tylko podstawa dobrej kondycji psychofizycznej, ale i przepustka do funkcjonowania w satysfakcjonującej nas przestrzeni towarzyskiej, prywatnej i zawodowej. Odpowiednio wyrzeźbione ciało to współczesny znak towarowy, pozawerbalny komunikat stanowiący wizytówkę człowieka. To inwestycja w siebie i w swoją przyszłość.
„Ci, którzy myślą, że nie mają czasu na uprawianie sportu, prędzej czy później będą musieli znaleźć czas na chorobę" mawiał Edward Stanley i trudno nie przyznać mu racji. Mamy jednak nadzieję, że czas poświęcony na lekturę niniejszej publikacji, nie będzie czasem straconym. Wierzymy bowiem że ta konfrontacja opinii i wiedzy przedstawicieli różnych dyscyplin naukowych sprzyja refleksji i pobudza do wypracowania wspólnych metod działania wszystkich podmiotów bezpośrednio i pośrednio związanych ze wskazaną tematyką.

Publication Details

Publisher:
e-bookowo.pl
Publication Date:
2018

Format

  • OverDrive Read
  • Adobe PDF eBook 1 MB
  • Adobe EPUB eBook 1.8 MB
  • Open PDF eBook 1 MB
  • Open EPUB eBook 1.8 MB
Sport i czas wolny w perspektywie interdyscyplinarnej
Copy and paste the code into your website.