Baby travel. Подорожі з дітьми, або Як не стати куркою (Baby travel. Podorozhі z dіt'mi, abo Jak ne stati kurkoju)

ebook

By Іrena Karpa

cover image of Baby travel. Подорожі з дітьми, або Як не стати куркою (Baby travel. Podorozhі z dіt'mi, abo Jak ne stati kurkoju)

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today

Search for a digital library with this title

Title found at these libraries:

Loading...

Нова книжка від епатажної авторки!

Перед вами чудова книжка: позитивна, весела, повчальна. Ірена Карпа ділиться власним, набутим у численних подорожах, досвідом. Що робити з дітьми у мандрівці на Західні Гаїті, до Індії, Піренеїв у Франції чи по незвіданих посполитим туристом Балканах? З малими непосидами Ірену чекають нові відкриття, всілякі пригоди, конфузи і радість від нових вражень. Пригоди з епатажною письменницею і її дітьми починаються!

І не зарікайтеся, що більше ніколи і никуди з ними не поїдете... Зрозуміло, що далі буде... Nova knizhka vіd epatazhnoї avtorki!

Pered vami chudova knizhka: pozitivna, vesela, povchal'na. Іrena Karpa dіlit'sja vlasnim, nabutim u chislennih podorozhah, dosvіdom. Shho robiti z dіt'mi u mandrіvcі na Zahіdnі Gaїtі, do Іndії, Pіreneїv u Francії chi po nezvіdanih pospolitim turistom Balkanah? Z malimi neposidami Іrenu chekajut' novі vіdkrittja, vsіljakі prigodi, konfuzi і radіst' vіd novih vrazhen'. Prigodi z epatazhnoju pis'menniceju і її dіt'mi pochinajut'sja!

І ne zarіkajtesja, shho bіl'she nіkoli і nikudi z nimi ne poїdete... Zrozumіlo, shho dalі bude...

Available to buy

Baby travel. Подорожі з дітьми, або Як не стати куркою (Baby travel. Podorozhі z dіt'mi, abo Jak ne stati kurkoju)