We want your feedback!
Click here
cover image of Zamanda Yolculuk

Zamanda Yolculuk

Geçmişe Yapılan Bir Yolculuğa Hazır Mısınız?

by Naim Onur Tezmen Author · Murat Ukray Editor

ebook

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today

Zamanda yolculuk kelimesinin söylenişi ne kadar kolay gelse de, zamanda yapılan bir yolculuğun kurgusal ölçüde gerçekleştirilmesi bir o kadar zor gözükmektedir. Ben buna en azından çaba sarf ettiğime, konu hakkında inceleme araştırma yaptığıma, detaylı bir şekilde düşündüğüme ve düşüncelerimi sizinle içten ve şamîmı bir biçimde paylaştığıma inanıyorum. Değerli okuyucularımın kitabı beğeneceklerini umarım.

Eserimde yer alan bazı özel isimlerin ve gelişen olayların bazılarının, tarihsel gerçekliği kurgudur.

                                                                                                                                  [Yazar]

Başlangıç:

"Her şey bugün ile başladı, ama yarınla bitecek"

2012 yılında artık "Büyük Çarpıştırıcı" için her şey hazırdır. Profesör David Roschenbach'ın başkanlığında sürdürülen deneylerin artık sonuna gelinmiştir. Geçmişi kayıt altına alabilecek, tarihi Herodot'un öğretisi gibi bize miras bırakabilecek bir kahramana ihtiyaç vardır.

Bu Şanslı ya da şanssız aday kim olacaktır?

Brian Schwarzkopf hayatını ne uğruna tehlikeye atmaktadır?

Tüm yaşamı boyunca elde ettiklerini bilim uğruna harcayacak mıdır?

İsa ile karşılaşmanın tarihsel ve bilim kurgusal düzeydeki gerçekliğini bu kitapta belki de bulabileceksiniz. İsa'ya karşı yapılan komplolar, hayatının dönemeçleri, Roma İmparatorluğu'nun entrikaları kitabın olmazsa olmazları arasında...

Bilim, insanlara sadece mutluluk mu verecek, yoksa onu oluşturacak olan olaylar dizgesini değiştirecek ve onu ileriye götürecek midir? Yüzyıllık sıçramaların anahtarı Brain'da iken, o, bunları ne şekilde kullanacaktır? Sinsi bir yolla bilgilerini kullanıp, Roma'nın yeni hükümdarı mı olacaktır, yoksa görevine son derece bağlı olarak tarihi, tarihin karanlık sularına mı gömecektir?

Publication Details

Publisher:
PublishDrive
Imprint:
eKitap Projesi
Publication Date:
2018

Format

  • OverDrive Read 528.6 KB
  • Adobe EPUB eBook 528.6 KB
Zamanda Yolculuk
Copy and paste the code into your website.