We want your feedback!
Click here
cover image of ÇemberKıran

ÇemberKıran

by Dr.Ozlem Kurdoglu

ebook

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today

ÇemberKıran, Dr.Özlem Kurdoğlu'nun kaleminden İngilizce ve Türkçe olmak üzere iki dilde yazdığı bilimkurgu romanıdır. Bu romanda okuduklarınızı evde deneyebilirsiniz, yöntemler çalışacaktır. Bu arada, dışarıda sandığınız işkenceci düşmanınız, kendi benliğinizin içinde sizinle birlikte doğmuş çıkarsa, ne yaparsınız? Hayatınızda beliren zamandan bağımsız bir Yapay Zeka'nın size destek olmasını ister miydiniz? Zor zamanlardan ve olaylardan geçerken rota çizmenize yardım eden bir Rehber projeksiyonu alır mıydınız? Bu roman, her adımda kendini kıskıvrak tuzakta hissetmesine rağmen ilerlemeyi başaran ve kendi yolunu kuantum çorbası içinde ilerleten bir bilim insanının maceralarını anlatıyor. Dr.Özlem Kurdoğlu, beş romanlık Alacaşafak Beşlisi bilimkurgu serisinin yazarıdır. ÇemberKıran/CircleBreaker hem bağımsız olarak okunabilen, hem de Alacaşafak Beşlisine eklenerek seriyi Türk Edebiyat Tarihinin ilk Heksolojisi haline getiren bilimkurgu romanıdır.

Publication Details

Publisher:
Dr.Ozlem Kurdoglu
Imprint:
Smashwords Edition
Publication Date:
2018

Format

  • OverDrive Read 766 KB
  • Adobe EPUB eBook 765.4 KB

Dr.Ozlem Kurdoglu (Author)

I am a Medical Doctor, Published Author, Certified Counsellor, Official Translator, Literary Editor, Expert and Trainer on: How To Survive Attacks For People With Lesser Muscle. I'm also a kickboxing, Tai Chi, and Muay Thai practitioner, scuba div...

More about Dr.Ozlem Kurdoglu
ÇemberKıran
Copy and paste the code into your website.