We want your feedback!
Click here
cover image of Uwierz w siebie bardziej

Uwierz w siebie bardziej

by Marta Kaim

ebook

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today
UWIERZ W SIEBIE. BARDZIEJ to książka dla każdej kobiety, która choć raz pomyślała: „Nie wierzę w siebie. Nie uda mi się, jestem niewystarczająco dobra."

Dzięki tej książce:
– zauważysz, jak wiele możliwości jest przed tobą, gdy tylko uwierzysz w siebie.
– zrozumiesz, dlaczego warto być sobą.
– doświadczysz jak bardzo wiara w siebie przekłada się na twoje relacje nie tylko samej z sobą, ale i z innymi, a także na twoje sukcesy i zarobki.
– otrzymasz wskazówki i – jeśli tylko zechcesz – przejdziesz skuteczny proces transformacji.
Pozwolisz sobie na życie w zgodzie ze sobą, bez zbędnej pogoni i chaosu. Masz ochotę? Uwierz w siebie. Bardziej.
Jak wyglądałoby Twoje życie gdybyś wierzyła w siebie i nie ulegała negatywnym myślom typu „nie uda mi si", „nie dam rady", „jestem niewystarczająco dobra"?
Po pierwsze, byłabyś sobą. Kobietą, która wstaje rano z uśmiechem na twarzy. Nie skupia się na brakach, nie narzeka, a docenia siebie.
Po drugie, zaczęłabyś skuteczniej działać. Bez zbędnego ograniczania samej siebie. Rozwinęłabyś skrzydła i żyła na własnych warunkach.
Po trzecie Kobieta, która wierzy w siebie to kobieta, która realizuje swoje marzenia. Dba o swoje ciało, swój rozwój osobisty i żyje w zgodzie ze sobą. Szkoda jej czasu na porównywanie się do innych i nie ulega iluzji wyidealizowanego życia. Wie, że jest ważna. Nie ważniejsza od innych, ale i nie mniej ważna więc docenia to, co ma i kim jest.

Publication Details

Publisher:
self-publishing
Publication Date:
2018

Format

  • Adobe PDF eBook 2.6 MB
  • Open PDF eBook 2.6 MB
Uwierz w siebie bardziej
Copy and paste the code into your website.