We want your feedback!
Click here
cover image of Listonosz dobrych wieści

Listonosz dobrych wieści

by Aleksandra Justyna Kulawik

ebook

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today

Subjects

Zastanawiasz się czasem...
Jak zmienić swoje życie na lepsze? Co zrobić, żeby znaleźć prawdziwą miłość? W jaki sposób z humorem podchodzić do trudnych sytuacji w życiu?
Anna chce zmienić swoje życie i znaleźć prawdziwego księcia z bajki dla dorosłych. Ma dość swojej pracy, fałszywych przyjaciół, niezdecydowanych mężczyzn i debetu na koncie. Z dnia na dzień rzuca dosłownie wszystko. Idzie do psychologa, zapisuje się na siłownię, rozpoczyna dietę i rejestruje się w Biurze matrymonialnym "Figielek". Postrzegana do tej pory za fajtłapę i szarą myszkę staje się z dnia na dzień zdecydowaną i pewną siebie kobietą, która zaczyna przyciągać uwagę otoczenia. Tytułowa bohaterka udowadnia na każdym kroku, że można się zmienić, jeśli tylko naprawdę się tego chce. Wystarczy uwierzyć w siebie, żeby tuż za rogiem spotkało nas prawdziwe szczęście z listem w dłoni.
Czytając tę książkę masz wrażenie, że uczestniczysz w życiu głównej bohaterki. Odpowiadasz na jej pytania, chcesz jej doradzić i sam uczysz się nowego podejścia do życia.

"Listonosz dobrych wieści" to historia pełna energii, optymizmu i wiary w lepsze jutro.

Publication Details

Publisher:
e-bookowo.pl
Publication Date:
2018

Format

  • OverDrive Read 1.8 MB
  • Adobe PDF eBook 858.2 KB
  • Adobe EPUB eBook 1.8 MB
  • Open PDF eBook 859.6 KB
  • Open EPUB eBook 1.8 MB
Listonosz dobrych wieści
Copy and paste the code into your website.