cover image of Koniec wszystkich historii. Medytacje

Koniec wszystkich historii. Medytacje

by Nitya

ebook

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today
Ta medytacyjna opowieść o życiu prowadzi nas do przełomowego punktu, w którym wszystkie opowieści przemijają. Wraz z zaniknięciem opowieści, „końcem wszystkich historii", znika też cierpienie, poczucie oddzielenia i niewygody.
Nitya mówi o doświadczeniu jedności i wolności. Doświadczeniu dostępnym dla każdego. „To jest bardzo subtelne dostrojenie, nastawienie uszu, całego istnienia na słuchanie. A kiedy będzie słuchanie, pojawi się też słyszenie. Nastroić się, czyli się otworzyć, dać więcej przestrzeni, nie fiksować się. Nastroić się, czyli przyjąć wszystko, co jest. Patrzeć, słuchać bez intencji. Prościej ujmując, po prostu BYĆ".
Autorka opowiadając o własnej drodze, dzieli się swoją praktyką duchową, naprowadzając czytelnika na ważne pytania, które trzeba zadać sobie w ciszy. W każdej chwili może nadejść odpowiedź, przynosząc ze sobą...zrozumienie.

Publication Details

Publisher:
self-publishing
Publication Date:
2018

Format

  • OverDrive Read 1.5 MB
  • Adobe PDF eBook 3.1 MB
  • Adobe EPUB eBook 1.5 MB
  • Open PDF eBook 3.1 MB
  • Open EPUB eBook 1.5 MB
Koniec wszystkich historii. Medytacje
Copy and paste the code into your website.
New here? Learn how to read digital books for free