We want your feedback!
Click here
cover image of Światło

Światło

by Tomasz Hejnowicz

ebook

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today
Strach minął przed chwilą. Z niewielkim zaciekawieniem Mietek przyglądał się brudnemu, dawno nie malowanemu sufitowi. Leżąc na korytarzu, na łóżku szpitalnym przed salą operacyjną niewiele można zauważyć. Dla leżącego na boku chłopca, sufit z pajęczynami w rogach i grudki na przeciwległej, zielonkawo-żółtej ścianie pomalowanej do połowy olejną farbą, to jedyne miejsca na których można zatrzymać wzrok. Przed dziesięcioma minutami dostał zastrzyk, zniknął ból i lęk. Przedtem, pół godziny temu, nakazano mu zgłosić się do dyżurki pielęgniarek na lewatywę. Widok tego urządzenia, które zamierzano włożyć we wrażliwe i wstydliwe miejsce, tak go wystraszył, że wyrwał się z rąk pielęgniarki i pobiegł do ubikacji. A tam błyskawicznie dokonał wymaganego oczyszczenia. Za drzwiami kabiny niecierpliwa siostra dopytywała czy już skończył, bo chirurdzy czekali.

Publication Details

Publisher:
Tomasz Hejnowicz
Imprint:
Smashwords Edition
Publication Date:
2017

Format

  • OverDrive Read 142.6 KB
  • Adobe EPUB eBook 809.4 KB

Tomasz Hejnowicz (Author)

Tomasz Hejnowicz (ur. 1958) Przez całe życie był ściśle "związany" z oświatą i edukacją. Mieszkał w budynku szkoły od dzieciństwa do 25 roku życia. Ukończył pierwszą w historii maturalną klasę repetentów. Uczęszczał do różnych szkół średnich. Upra...

More about Tomasz Hejnowicz
Światło
Copy and paste the code into your website.