Meet Libby. Learn more here
We want your feedback!
Click here
Cover Image

Włącz się do gry

by Sheryl Sandberg Author · Joanna Golik-Skitał Translator

ebook

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today

Kierownicze stanowiska większości w instytucji rządowych oraz dużych zakładów przemysłowych wciąż zajmują głównie mężczyźni. To z kolei oznacza, że kobiety wciąż nie mają decyzyjności w sprawach, które bezpośrednio kształtują naszą rzeczywistość. Sheryl Sandberg, prezeska Facebooka i jedna z najbardziej wpływowych kobiet świata, gorąco wierzy, że taki stan rzeczy można w prosty sposób zmienić. Opierając się na skrupulatnie zebranych danych oraz własnych doświadczeniach, próbuje przebić się przez gąszcz mitów i stereotypów, by pomóc pracującym kobietom podjąć mądre decyzje, które zaważą na ich życiu, karierze i rodzinie. Pokazuje jednocześnie, jak efektywnie połączyć rolę aktywnej bizneswoman z rolą żony i matki. Napisana z lekkością i humorem książka Sanberg to lektura obowiązkowa dla wszystkich aktywnych zawodowo kobiet.

„Szczera i odważna. Nowy manifest pracujących kobiet".

Oprah Winfrey

„Mam nadzieję, że kobiety—i mężczyźni—mojego pokolenia przeczytają tę książkę, i że pomoże nam to ukształtować nasze życie i świat tak, jak tego pragniemy".

Chelsea Clinton

Publication Details

Publisher:
Sonia Draga
Publication Date:
2013

Format

  • OverDrive Read 655.6 KB
  • Adobe EPUB eBook 655.6 KB
Włącz się do gry
Copy and paste the code into your website.