We want your feedback!
Click here
cover image of Julia Jones'un Günlüğü--1. Kitap--Hayatımın En Kötü Günü!

Julia Jones'un Günlüğü--1. Kitap--Hayatımın En Kötü Günü!

by Katrina Kahler Author · Damla Translator

ebook

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today
9-12 yaş arası kız çocuklar için arkadaşlık, zorbalık ve kendi hakkınızı korumayı öğrenmek ile ilgili bir günlük kitabı.
Julia yılın en heyecan verici olayını iple çekiyor. Geri sayım başlarken, özellikle çok güzel bir kız sınıfına beklenmedik bir biçimde katıldığında ve çok iyi arkadaş olduklarında dünyası yeni arkadaşlıklar ve sürprizler ile doluyor. Buna ek olarak birden okulun en tatlı çocuğu da gruplarına dahil oluyor, Julia hepsinin hazırlanmakta olduğu özel günü iple çekiyor. Ama bir anda meydana gelmeye başlayan olaylar hiç de Julia'nın tahmin ettiği gibi olmuyor. Yoksa aralarında bir zorba var da etrafına bu zorbalığını mı gösteriyor? Julia'yı neler bekliyor, hayatının en kötü gününün nihai sonucu ne olacak? Julia Jones serisinin bu ilk kitabını beğeneceğinizden eminiz. Soluk soluğa okuyacağınız bu merak uyandıran kitap baştan sona sizi hikayenin içine çekecek. 9 - 12 yaş arası kızlar için muhteşem bir kitap.
Kitap hakkındaki yorumlara bir bakın...
- BU KİTABA BAYILDIM! Kitap çok güzel ve gerçekçi bir kitap.
- Kitaba bayıldım, o kadar güzeldi ki elimden bırakamadım. 5 yıldız verdim çünkü hem komik hem de hüzünlüydü, yani harika bir kitaptı. 9-16 yaş arasındakilere tavsiye ederim.

Publication Details

Publisher:
Babelcube Inc.
Publication Date:
2017

Format

  • OverDrive Read 0.9 MB
  • Adobe EPUB eBook 0.9 MB
  • Open EPUB eBook 0.9 MB

Katrina Kahler (Author)

Yazar hakkında: Katrina Kahler Ulusal İlham Verici Öğretim ödülüne aday gösterilmiş dünya çapında bir eğitimcidir. Anne ve babalara mutlu, güvenli ve başarılı çocuklar yetiştirmede yardımcı olan çeşitli kitapları içeren bir Çocuk Yetiştirme serisi...

More about Katrina Kahler
Julia Jones'un Günlüğü--1. Kitap--Hayatımın En Kötü Günü!
Copy and paste the code into your website.