We want your feedback!
Click here
cover image of Seks I Kuchnia

Seks I Kuchnia

by Patrizia Caiffa Author · Katarzyna Urszula Długaszek Translator

ebook

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today

Subjects

Trzy opowiadania, na podstawie spektakli o tych samych tytułach, opowiadające zupełnie różne historie, trzy wydarzenia pod podwójną lupą: seksu i żołądka. Miłość do gotowania albo miłość poszukiwana przy pomocy gotowania.

"Welon Panny Młodej i elementarz" jest historią Marii Celeste, młodej dziewczyny pochodzącej z wiejskiej i prowincjonalnej Sycylii, dążącej do szczęśliwego małżeństwa, podobnie jak jej wielu rówieśniczek, z jednym jednak wyjątkiem: Maria Celeste marzy, aby nauczyć się czytać. Doprowadzi ją to do skomplilowanego małżeństwa, w którym będzie musiała zapłacić wysoką cenę, by móc zrealizować swoje marzenie. "Ja mogę" jest historią pary podczas jej pierwszego spotkania, gdzie gra w uwodzenie i ta w kulinarne poszukiwania w sposób nieukniony splatają się ze sobą, tworząc dziwaczne manie i wyszukane nieporozumienia. "Czerń jak ból" opowiada historię Gotfryda, adwokata na tyle mało kochającego swoją pracę, na ile wielbiciel kulinarii i prozy epickiej. Mieszając kulinarne przedsięwzięcia z tymi bohaterskimi ze swoich literackich mitów, Gotfryd opowiada w pierwszej osobie swoją miłosną historię—głęboką, bolesną i pasjonującą—wraz z nieoczekiwanym zakończeniem.

Publication Details

Publisher:
Edizioni Haiku
Publication Date:
2014

Format

  • OverDrive Read
  • Adobe EPUB eBook 115 KB
  • Open EPUB eBook 115.5 KB

Patrizia Caiffa (Author)

W grudniu 2010 r. powstaje w Rzymie wydawnictwo Edizioni Haiku jako wydawca Web Press. Jego celem jest publikowanie i rozpowszechnianie we Włoszech technologii eBook'a poprzez dzieła narracyjne do tej pory nie wydane.Struktura portalu jako Social ...

More about Patrizia Caiffa
Seks I Kuchnia
Copy and paste the code into your website.