We want your feedback!
Click here
cover image of Zamanda Kuşatma

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today
Zaman yolculuğu yapılıyor olsaydı, nasıl bir hayatımız olacağı nelere göre belirlenirdi? Bir: Zaman yolculuğu operasyonlarına karar veren ve yapanların niyetlerine göre. İki: Aynı kişilerin karakterlerine, anlık kararlarına, zihinlerinin çalışma tarzına göre. Üç: Zaman yolcularıyla karşılaşanların tepkilerine göre. Bu kitaptaki öykü çok uzak olmayan bir gelecekte başlıyor ve yarım milenyum ötesine dek uzanıyor. Kuantum çorbasında alternatiften bol şey yok.. Ama bu gezegen üzerinde zaman yolculuğu yapılıyor olup da, üzerindekilerin hayatının mahvedilmemiş kalabileceği tek bir olasılık var: Bu işin karar mekanizmasındaki kişilerin tüm canlıları kapsayıp sahip çıkan farkındalık düzeyinde olması. Elinizdeki roman, Türkçe okuyup düşünen ve zaman yolculukları üzerinde kafa yorarken paradokslara takılıp kalan tüm zihinleri, paradoks eşiğinin ötesine taşıyacak.

Publication Details

Publisher:
Dr.Ozlem Kurdoglu
Imprint:
Smashwords Edition
Publication Date:
2014
Series:
AlacaŞafak Beşlisi--the Dawnian Pentology

Format

  • OverDrive Read
  • Adobe EPUB eBook 316.4 KB

Dr.Ozlem Kurdoglu (Author)

I am a Medical Doctor and a Counsellor with six certificates in the fields of Psychology and Personal Development. I'm a kickboxing, Tai Chi, and Muay Thai practitioner, as well being a search-and-rescuist, scuba diver, and mother of one. I'm also...

More about Dr.Ozlem Kurdoglu
Zamanda Kuşatma
Copy and paste the code into your website.