cover image of W poszukiwaniu Wielkiego Labiryntu

W poszukiwaniu Wielkiego Labiryntu

by Andrzej Wojcikiewicz

ebook

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today
Książka ta jest kontynuacją wcześniejszej książki tego samego autora pt. „Przebudzenie Cheopsa – czyli jak uratować ludzi i Ziemię przed kataklizmem 2012 roku".Jest zapisem autentycznych wydarzeń, które w marcu 2008 roku doprowadziły do rozpoczęcia badań wykopaliskowych przy piramidzie mułowej w Hawarze, w Egipcie. Ich celem było m.in. odnalezienie wejścia do Wielkiego Labiryntu, opisanego przez Herodota 450 lat p.n.e.Zawiera opis badań archeologicznych w kościele na Ślęży, prowadzonych od sierpnia 2004 roku do listopada 2005 roku i nagle wstrzymanych w maju 2006 roku decyzją Diecezji Wrocławskiej.Opisuje badania georadarowe na terenie Trzech Piramid w Gizie oraz działania zmierzające do zdyskredytowania zarówno w Egipcie jak i w Polsce „Projektu Cheops", którego celem jest dotarcie do grobowca Budowniczego Wielkiej Piramidy i włączenie ochrony dla ludzi i Ziemi przed możliwym kataklizmem w roku 2012.Prezentowany materiał przedstawia opisy niekonwencjonalnych metod badawczych związanych z radiestezją, chanelingiem telepatycznym oraz hipnotyczną regresją wieku poprzez medium – Lucynę Łobos.Cytowane są fragmenty nigdzie nie publikowanych sesji chanelingu telepatycznego, dotyczących historii Egiptu, spraw śmierci, oraz problemu samobójców.Jest dowodem na to, że można połączyć ze sobą dwie tak przeciwstawne dziedziny życia jak nauka i ezoteryka.Jest sygnałem dla wszystkich ludzi na Ziemi, że jeśli rzeczywiście w roku 2012 istnieje zagrożenie dla ludzkości ze strony Słońca, czy Planty X, istnieje realna ochrona. Włączenie jej – zależy od nas wszystkich.

Publication Details

Publisher:
Andrzej Wojcikiewicz
Imprint:
Smashwords Edition
Publication Date:
2012

Format

  • OverDrive Read
  • Adobe EPUB eBook 2.4 MB

Andrzej Wojcikiewicz (Author)

Jest dyrektorem kursów Samokontroli Umysłu Metodą Silvy w Polsce, absolwentem warszawskiej AWF i psychologiem sportu po Ottawa University w Kanadzie. Z „Projektem Cheops” zetknął się pod koniec roku 2000 poprzez „przypadkowe” spotkanie z Lucyną Ło...

More about Andrzej Wojcikiewicz
W poszukiwaniu Wielkiego Labiryntu
Copy and paste the code into your website.
New here? Learn how to read digital books for free