cover image of Mów do mnie Dzika Kobieto

Mów do mnie Dzika Kobieto

by Indiana Penn

ebook

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today

Opowieść o kobiecej transformacji widzianej przez pryzmat archetypu Dzikiej Kobiety. Żyjąca w wielkim mieście Indiana wyzwala się z toksycznego małżeństwa i zaczyna odkrywać swoją prawdziwą naturę, skrywane potrzeby i marzenia. Udaje się w samotną podróż w górskie ostępy dzikich Pirenejów po wizję siebie. Zaprzyjaźnia się z wewnętrznym głosem swojej duszy, który objawia się jej jako głos Dzikiej Kobiety. Po powrocie zagłębia się w życie duchowe, pozwalając się prowadzić swojej wewnętrznej Dzikiej Kobiecie. Wędruje po równoległych światach, odkrywa w sobie zdolności do rozmawiania z innymi istotami żywymi, jak drzewa czy zwierzęta. Wraz z przebudzeniem kobiecości i zmysłowości, budzi się w niej tęsknota za bliskością z mężczyzną. Rozwija sztukę uwodzenia. Wzmacnia swoje poczucie wartości i zaczyna lepiej rozumieć świat mężczyzn. Choć wciągają ją kolejne romanse, końcowo uzmysławia sobie, że największym pragnieniem jej serca jest prawdziwa relacja miłosna na całe życie. Poznaje Terryego, czarnoskórego mężczyznę o indiańskim rodowodzie, w którym jako Dzika Kobieta widzi swoją bratnią duszę. Zakochuje się w nim bezgranicznie. Jednak fascynacja ich odmiennością i ciągle żywa potrzeba bliskości przysłania Indianie rzeczywisty obraz ich relacji. Kolejna lekcja Indiany to konfrontacja z iluzją, która wprawdzie prowadzi do zerwania z Terrym, ale łamie jej serce. Przeżywając prawdziwie swoją rozpacz, Indiana zaczyna rozumieć, że potrzebuje zaakceptować wszystko, co niesie jej życie, a wraz z nim siebie i swoje słabości, i potrzebuje budować to życie od nowa, na własny sposób. Kolejny raz stawia na samą siebie, odzyskuje autentyczność. Połączona ze swoją Dziką Kobietą, przestaje ukrywać się za maskami. Jej świadomość, ukształtowana przez uwarunkowania, ustępuje pola przekonaniu, że życie dobrze jej służy, kiedy jest wierna sobie. Los nagradza ją spotkaniem z Alanem, bliźniaczym płomieniem - mężczyzną jej przeznaczonym. Stając z nim oko w oko, Indiana staje w obliczu wszystkich swoich lęków i zranień, ale dzięki wrażliwości na znaki i symbole, jakimi porozumiewa się z nią jej Dzika Kobieta, pokonuje strach i po raz kolejny otwiera swoje serce na miłość - tym razem miłość jej życia.

Publication Details

Publisher:
Indiana Penn
Imprint:
Smashwords Edition
Publication Date:
2019

Format

  • OverDrive Read
  • Adobe EPUB eBook 212.5 KB

Indiana Penn (Author)

Indiana Penn is the one who had the courage to follow the calling of the Wild Woman inside, trusting that the frightened heart finds love, the enslaved body reclaims dignity, the soul – comfort, and life – its fullest potential. She experienced di...

More about Indiana Penn
Mów do mnie Dzika Kobieto
Copy and paste the code into your website.
New here? Learn how to read digital books for free