cover image of Córka Miliardera

Córka Miliardera

Po Polsku (Polish Edition)

by Bea M. Jaffrey

ebook

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today

Opis Książki:
Na pogrzebie swojej matki Anna dowiaduje się, że nieznany jej do tej pory ojciec jest szwajcarskim miliarderem. Po napisaniu do niego listu, wyrusza ze Szwecji do Szwajcarii, aby się z nim spotkać. Ponieważ on jest żonaty, pragnie zachować swoją tajemnicę przed jego rodziną.
Gdy Anna spotyka swojego ojca, robi dla niego test DNA, aby sprawdzić, czy naprawdę jest jego córką. W czasie kiedy ojciec przebywa w szpitalu i dochodzi do siebie po zawale serca, Anna zaprzyjaźnia się z pochodzącą z królewskiego rodu księżniczką Sobieski, która uczy jej wszystkiego, co powinna wiedzieć o etykiecie, zasadach savoir-vivre i stylu bycia wyższych klas i arystokracji.
Córka Miliardera - jest opowieścią o świecie arcybogatych ludzi i ich dekadenckiego życia w luksusie. Od Szwecji do szwajcarskiej Genewy, przez Monako po Dubaj, Anna poznaje zapach pieniędzy i napotyka się nie tylko na kłamstwa i nieuczciwość, ale także na zaskakującą serdeczność i życzliwość.
Książka jest po polsku i ma polskie litery.

Publication Details

Publisher:
Bea M. Jaffrey
Imprint:
Smashwords Edition
Publication Date:
2019

Format

  • OverDrive Read
  • Adobe EPUB eBook 317.4 KB

Bea M. Jaffrey (Author)

Dr. Bea M. Jaffrey is an American-trained clinical psychologist and psychotherapist in Geneva, Switzerland. She is also a wife and a mother of six children and six Chihuahuas.

More about Bea M. Jaffrey
Córka Miliardera
Copy and paste the code into your website.
New here? Learn how to read digital books for free