cover image of Nasıl zengin olunur

Nasıl zengin olunur

by Hulusi Armutcu

ebook

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today

Nasıl zengin olunur

Nasıl zengin olunur? Bu sorunun kesinlikle net bir cevabı yoktur. Zengin bir yaşama adım atabilmeniz için ilk önce zengin insanların nasıl düşündüğünü öğrenmeniz lazım, bu kitapta tam fa bu yüxden yazılmış. Sizi finansal özgürlüğe götürecek olan düşünce biçimlerini bir bir öğrenecek ve benimseyeceksiniz.

Pasif gelir yöntemleri gibi, ekonomik durumunuzu güçlendirecek para kazanma yollarını öğrenecek ve ilk adımı atacaksınız. Böylelikle siz hiç çalışmasanız bile size sürekli para kazandırabilecek bir sisteminiz olacak, siz arkadaşlarınızla, eşinizle ya da sevgilinizle vakit geçirip, gezip tozarken sizin için çalışıp para kazandıran otomatiğe bağlanmış sistemleriniz olacak.

İnternetten para kazanma yollarını öğrenecek, sadece bir bilgisayar ya da telefon yardımı ile işe gitmeden, sahilde, evde, ormanda kısacası dilediğiniz yerde para kazanabiliyor olacaksınız.

Publication Details

Publisher:
Hulusi Armutcu
Publication Date:
2018

Format

  • OverDrive Read
  • Adobe EPUB eBook 339.9 KB
Nasıl zengin olunur
Copy and paste the code into your website.
New here? Learn how to read digital books for free