Сигари для хворого

ebook

By Юрій Діденко

cover image of Сигари для хворого

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today
Libby_app_icon.svg

Find this title in Libby, the library reading app by OverDrive.

app-store-button-en.svg play-store-badge-en.svg
LibbyApponDevice.png

Search for a digital library with this title

Title found at these libraries:

Loading...

У кінці 60-х, початку 70-х років минулого сторіччя у СРСР дещо спростилися умови для еміграції. Сотні дисидентів, представники пригнічених національних меншин, діячі культури та мистецтва залишали радянську державу для постійного проживання у країнах «загниваючого» капіталізму. Для міжнародної спільноти це виглядало як крок до демократії, але в дійсності таким чином Москва із першою хвилею емігрантів, заслала агентів КДБ, котрі невдовзі стали керівниками злочинних угрупувань. З'явився термін «російська мафія», котра за жорстокістю й цинізмом перевершила італійську мафію, китайські тріади, японських якудза, уже не говорячи про дрібні злочинні клани створені за національними ознаками.
Злочинні структури, нерідко, поповнювалися бойовиками, підготовленими у численних спецтаборах. У СРСР готувалися фахівці з організації озброєних загонів на території інших держав для перехоплення злочинних мереж із продажу зброї, розповсюдженню наркотиків, торгівлею людьми, підриванню стабільності у країнах, підтримки прокомуністичних режимів.
У романі йдеться про один із таких загонів, котрий, завдяки змові з кубинським військовим керівництвом, працював над створенням наркосиндикату в Південній Америці. І одну операцію провів в Афганістані.
КДБ не могло гарантувати вірність своїх кадрів, тому фабрикувало проти «кандидатів» звинувачення в тяжких кримінальних злочинах, що унеможливлювало їхнє повернення до нормального життя, а також шантажувало життям і здоров'ям рідних та близьких людей.
Після того, як наші герої дізнаються, що, за наказом вищого керівництва країни, не рятували економіку Острова Свободи, а сприяли розповсюдженню наркотиків для вигоди КДБ, вони докладають чимало зусиль, аби вийти з під тиску злочинної структури.

Available to buy

Сигари для хворого