We want your feedback!
Click here
cover image of Orta Evren Günlükleri / Ruh Tutucuların Yükselişi

Orta Evren Günlükleri / Ruh Tutucuların Yükselişi

ORTA EVREN GÜNLÜKLERİ

by Ceyhun Özçelik

ebook

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today

"Öldürdükleri Coveniusların kokuşmuş cesetlerinden oluşturulan tepenin üzerine tırmanmıştı. İğrenç yaratıklar, şimdiye kadar binlerce canlıyı diri diri doğramış oldukları üç başlı vahşi kılıçlarını çekerek hızla kendisine doğru geliyordu. Ölümü çağrıştıran gecenin siyahını keskin bir hançer gibi yaran mavi kristal küresinin parlak ışığı, onun puslu rüzgârın eşliğinde dalgalanan altın sarısı saçlarının üzerindeki pırlanta tacına, gümüş zırhına, asasına ve korkusuzca bakan buz mavisi gözlerine yansıyordu. Evren muhafızlarının lideri ve yaşam kristalinin en cesur askeri olan İnka, leş yiyici yaratıkların karanlık ruhlarına bakarak havaya kaldırdığı asasını yere vurdu ve asasından çıkan mavi kürenin yok edici dehşetini onların üzerine gönderdi. Kesilip vahşice katledilen halkını, Nekria'daki çocukları düşünüyor ve bu onu motive ediyordu. Hiçbir yaratık kalmayana kadar hepsine hak ettikleri cezayı verecekti ve bu ceza, onların katlettikleri canlılar gibi acı çekerek ölmesinden başka bir şey değildi."

Publication Details

Publisher:
Ceyhun Özçelik
Imprint:
Smashwords Edition
Publication Date:
2017
Series:
ORTA EVREN GÜNLÜKLERİ

Format

  • OverDrive Read 1.2 MB
  • Adobe EPUB eBook 428.6 KB

Ceyhun Özçelik (Author)

Yazar, Kitap tasarımcısı, Kapak tasarımcısı, Editör. İŞLEMLER Editöryel Düzenleme ve Gramer Yönetimi 3D Kapak tasarımı E-Pub, Mobi, Kindle E-kitap Oluşturma, Satış ve Pazarlama Ağı Kurma Hakkında: 1975, İstanbul doğumlu olan yazar, ilk, orta, lise...

More about Ceyhun Özçelik
Orta Evren Günlükleri / Ruh Tutucuların Yükselişi
Copy and paste the code into your website.