Meet Libby. Learn more here
We want your feedback!
Click here
Cover Image

Baskytarová posilovna

101 cvičení pro zlepšení techniky, flexibility a výdrže

by Marek Bero Haruštiak

ebook

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today

Subjects

Chcete zlepšit rychlost, flexibilitu a zvětšit sílu vašich prstů na baskytaře? Chcete maximálně využít čas na cvičení? Chcete hbité prsty, které tančí po hmatníku?

V této knize naleznete 101 cvičení pro baskytaru, které vám pomůžou dosáhnout kýženého cíle. Každé cvičení v této sérii je pro vás výzvou, jejímž překonáním se posouváte o patro výš. Důraz je kladený na technický aspekt cvičení se zachováním hudební logiky a melodičnosti.

Nejedná se o samoúčelné a nudné pobíhání prstů po hmatníku.

Při dodržení předepsaných cvičebních zásad dosáhnete neuvěřitelných výsledků v krátkém čase. Dříve nehratelné pasáže se stanou rutinní záležitostí a vaši spoluhráči budou žasnout.

Všechna cvičení jsou v rozsahu dvou až čtyř taktů. Nezáleží na tom, jestli jste začátečník nebo profesionál, každý si vyzkouší hranice svých možností. Stačí dodržet jednoduchý doporučený cvičební postup, který sestává z pěti fází a výsledky vašeho snažení se velice brzy ukáží samy. Vaše ruce budou uvolněnější, hbitější, dojde ke zlepšení koordinace levé a pravé ruky a rozšíří se technické možnosti vaší hry.

Ideální pro každodenní baskytarový strečink, rozehřátí svalů před zkouškou, koncertem nebo natáčením ve studiu.

Vhodné pro všechny typy baskytar (4, 5, 6 strun), ale i pro kytaristy. Všechna cvičení jsou doplněna o tabulaturu, doporučený prstoklad (vždy nad každým cvičením) a Mp3.

Publication Details

Publisher:
BookBaby
Publication Date:
2013

Format

  • OverDrive Read 8.1 MB
  • Adobe EPUB eBook 8.1 MB
Baskytarová posilovna
Copy and paste the code into your website.