We want your feedback!
Click here
cover image of Rubież

Rubież

by Krzysztof Adamski

ebook

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today
Witajcie w Rubieży, w świecie pełnym skrajności i niebezpieczeństw. W świecie, w którym sześć milionów ludzi każdego dnia stawia czoła siłom natury w jej najczystszej postaci. Tutaj człowiek nie jest już panem świata. Tutaj jego być albo nie być zależy od umiejętności przystosowania się do skrajnych warunków... I od uprzejmości Pana Chang...Jednak ten utarty porządek rzeczy ma wkrótce ulec zachwianiu. Dwóch przyjaciół, Vincent i Maxim, wkrótce zostanie wciągniętych w wir wydarzeń, które na zawsze odmienią oblicze Rubieży. Czy świat, w którym nowoczesna technologia jest tak samo ważna jak maszyny parowe, przetrwa w obliczu zbliżającego się niebezpieczeństwa?

Publication Details

Publisher:
Krzysztof Adamski
Imprint:
Smashwords Edition
Publication Date:
2016

Format

Krzysztof Adamski (Author)

Mój ojciec już od małego pchał mnie do książek – mając zaledwie kilka lat zaczytywałem się „Bajkami robotów" i „Dziennikami gwiazdowymi" Lema. Później stopniowo sięgałem po kolejnych klasyków polskiej i światowej fantastyki. Gibson, Dick, Tolkien,...

More about Krzysztof Adamski
Rubież
Copy and paste the code into your website.