
Sign up to save your library
With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.
Find this title in Libby, the library reading app by OverDrive.

Search for a digital library with this title
Title found at these libraries:
Library Name | Distance |
---|---|
Loading... |
Цензура інтернет-сайтів, які публікують критичні матеріали, була посилена, телевізійний канал «Дождь», що виступає з критикою, втратив своє приміщення, а на державних каналах гіперпатріотична протизахідна риторика досягає все нових ступенів параної. «Почалася остання битва між телевізором і холодильником», – іронізують росіяни в інтернеті й у небагатьох засобах масової інформації, що залишилися вільнодумними. Коли в холодильнику більше не видно економічної стабільності, на якій довго базувалася популярність Володимира Путіна, тоді телевізор повинен переконувати народ, що у всьому винне вороже оточення, і що всі зараз повинні об'єднатися й стати на боротьбу проти спільного ворога, який робить все, щоб зруйнувати Росію.
Врешті, зрозуміло, завжди перемагає холодильник. Якщо не буде чого їсти, жоден телевізор у цілому світі не зможе переконати росіян, що вони не голодують. Але до цього ще далеко: більшість людей у Росії й надалі живе зараз набагато краще, ніж за радянських часів. І, якщо ціна на нафту хоч трохи знову зросте, Володимир Путін зможе запропонувати глядачам довгий, дбайливо підфарбований повтор передачі про стабільні радянські 1970-ті роки. Саме за цим часом багато хто, здається, сумує.