We want your feedback!
Click here
cover image of Metafizik İstihbarat

Metafizik İstihbarat

by Hakan Yılmaz Çebi

ebook

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today
METAFİZİK* Parapsikolojik güçlerin duayeni cinler ve şeytanlar (Çin Lokantası cinayeti Orhan Ağabey'e cinlerle yaptırdığımız istihbarat.(Anı/Hatıra)* Metafizik İstihbarat Orduları Cinler* Gizli parapsikolojik savaş* Yaşanacak olayların fragmanını izler gibiydim (anı/hatıra)* Vesvas ve iç istihbarat (şeytan "sinek" şeklinde istihbarat topluyor)* Parapsikolojik araştırmalarda yeni dönem (iki kız kardeşle başlayan ruhlar trafiği, parapsişik olaylar laboratuvarda...* Tasavvuf ehline ve spiritlere göre ruhlar ve âlemler: (Mukaddes kitaplarda ruha ait tespitler, ruhların cesetteki yerleri ve donanımları, ruh kaç kilogram?, ruh görme olayları, uyku hali ve ruhların yaptıkları tedavi ameliyatlar...* Merhum Cenk Koray'la bir hatıra...* Remilci ve Sultan Murat. Mustafa Kemal'in "el falında" ne göründü? Fevzi Çakmak ve hahamlar...* General'i uyaran imam...* Rüya, Yakaza: Keşiflerin Yapıldığı Rüyalar...* Ruhi Degajman Ve Medyumlar...* Ruhun eşya, bitki, hayvan ve insanlar üzerindeki etkileri: psikonezi, psikometri, telepati, hipnotizma ve manyetizma...* Nazar, sihir ve büyü... Dua ve bedduanın tesirleri...* Metafizik güç verilen eşyalar...Metafizik İstihbarat* Pentagon ve Nasa'daki Metafizik İstihbarat... Askeri Telekinezi...* Beyin Dalgalarıyla Füze Yönetimi* Psitronlar* Toplumda Psi Kontrolü* Kitle Yönlendirme Cinayetleri ve Hipnotik Suikastçiler* Kitle Kontrolü Güçlendirme Teknikleri* Gizli Psi Mesajları* Databank Adamlar* Uluslararası Parapsikoloji Laboratuvarları ve Araştırma Merkezleri* "Orgon" ve "Zaman Enerjisi"

Publication Details

Publisher:
Hakan Yılmaz Çebi
Imprint:
Smashwords Edition
Publication Date:
2016

Format

  • OverDrive Read 474.1 KB
  • Adobe EPUB eBook 467 KB

Hakan Yılmaz Çebi (Author)

Halk Bilimi Uzmanı (Hacettepe Üni.) Gazeteci –Yazar Hakan Yılmaz Çebi, gazetecilik yaşantısına üniversite yaşantısının ilk yıllarında (1990), "Körfez Savaşı İsrail'e Yaradı", "Iraklı Soydaşlarımız Vatandaşlık İstiyor" haberleriyle girince dikkatle...

More about Hakan Yılmaz Çebi
Metafizik İstihbarat
Copy and paste the code into your website.