cover image of Historia i funkcjonowanie Imperium Rosyjskiego do XX w. Społeczno-kulturalne zagadnienia narodowości czeczeńskiej w XXI w.

Historia i funkcjonowanie Imperium Rosyjskiego do XX w. Społeczno-kulturalne zagadnienia narodowości czeczeńskiej w XXI w.

by Izabela Plesiewicz-Świerczyńska Author · Kamil Pietrasik Author

ebook

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today
Praca „Studium przypadku. Historia i funkcjonowanie Imperium Rosyjskiego do XX w. i społeczno-kulturalne zagadnienia narodowości czeczeńskiej w XXI w." zasadniczo opisuje dwa zagadnienia. Pierwsze poświęcone jest rosyjskiej drodze do potęgi rozpoczętej w XVII w., a zakończonej porażką w I w. św. i Rewolucją Październikową. Drugie dotyczy zagadnień czeczeńskich – historii i teraźniejszości czeczeńskiej piłki nożnej oraz problemu czeczeńskich uchodźców – kobiet i dzieci. Mgr Izabela Plesiewicz-Świerczyńska w swojej pracy opisuje narodziny i rozwój Imperium Rosyjskiego od osadzenia na tronie Michała Romanowa do Rewolucji Październikowej. dr Grzegorz Janiszewski

Publication Details

Publisher:
e-bookowo.pl
Publication Date:
2016

Format

  • Adobe PDF eBook 909.5 KB
  • Open PDF eBook 913.4 KB
Historia i funkcjonowanie Imperium Rosyjskiego do XX w. Społeczno-kulturalne zagadnienia narodowości czeczeńskiej w XXI w.
Copy and paste the code into your website.
New here? Learn how to read digital books for free