Meet Libby. Learn more here
We want your feedback!
Click here
Cover Image

Primeras cz I Planeta Primeria

by Stan Ancient

ebook

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today
Gdzieś hen daleko, czego nikt nie ogarnia jest "Dziura". Z niej wylewa się bez przerwy Wszechświat. Płynie jak nieogarnięta rzeka energii, materii w postaci miliardów a może miliardów miliardów galaktyk, słońc, planet. My z naszą Drogą Mleczną i Układem Słonecznym, jesteśmy gdzieś w jej nurcie... Obok nas szybuje jeszcze nie odkryty Primeras ze swoimi planetami. Mamy braci gdzieś tam w kosmosie, może już na wyciągnięcie ręki? Może jest tam też miejsce do którego się udajemy przechodząc "na drugą stronę światła"?Dlaczego jesteśmy tacy, jacy jesteśmy? Dlaczego jedni z nas budzą najwyższy szacunek a inni to chodzące zło? Na te pytania Autor udziela odpowiedzi.Ta powieść jest pierwszą częścią tryptyku opisującego życie na trzech różnych planetach będących na różnym poziomie cywilizacyjnym jednak w pewien sposób ze sobą powiązanych. Co może łączyć takie różne kulturowo i cywilizacyjnie, odlegle planety? Znajdziecie tu wątki naukowe, sensacyjne, opisy życia codziennego ale też miłość, przyjaźń poświęcenie.Zapraszam do lektury.

Publication Details

Publisher:
Stan Ancient
Imprint:
Smashwords Edition
Publication Date:
2015

Format

  • OverDrive Read
  • Adobe EPUB eBook 627.3 KB

Stan Ancient (Author)

Stan Ancient urodził się w 1953 roku w Polsce w rodzinie nauczycielskiej. Ukończył studia techniczne. W Polsce też spędził większość swego życia. W 2006 roku wyemigrował do Wielkiej Brytanii jak wielu jego Rodaków z przyczyn ekonomicznych. Pisze o...

More about Stan Ancient
Primeras cz I Planeta Primeria
Copy and paste the code into your website.