Meet Libby. Learn more here
We want your feedback!
Click here
Cover Image

Zamanın Sahipleri & Owners of the Time

by Murat Uhrayoglu

ebook

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today
Qur'an verse Doomsday facing many calculations have dealt with the spiritual, in the form of a small booklet, but the content and the issues addressed in this important we did well with a wide, which will take place again last judgement many important religious issues and portents of apocalypse short by a short summary of the results obtained in parts alone to point out, 33 windows and 33 occurred confidante, in total 66 items were noted."Kur'an-ı Hakim'de Kıyamet'e ve Ahir Zaman'a bakan pek çok âyetin cifirsel hesaplamalarını ele aldığımız, küçük bir kitapçık şeklinde fakat içeriği ve ele aldığı meseleleri gayet geniş olan bu önemli eserimizde, ahirzamanda gerçekleşecek olan pek çok önemli dini meselelerden ve kıyamet alametlerinden kısa kısa özet parçalar halinde yalnız işaret etmek suretiyle elde edilen sonuçlar 33 Pencere ve 33 Hakikat'ten meydana gelen toplam 66 Madde halinde not edilmiştir . Detaylarına girmeyeceğiz. Elbette ki, elde edilen bu cifirsel sonuçların kaynağı olan Kur'an bahri, burada kısaca ele aldığımız ve bahsettiğimizden çok daha fazlasını içerir ve buradaki yekûn, o bahrin ve okyanusun yalnızca küçücük bir damlası belki bir katresi hükmündedir.."

Publication Details

Publisher:
E-Kitap Projesi
Imprint:
Smashwords Edition
Publication Date:
2011

Format

  • OverDrive Read
  • Adobe EPUB eBook 1.5 MB

Murat Uhrayoglu (Author)

Murat UHRAYOGLU (UKRAY), isimli yazar & yayıncı, aslen UKRAYNA göçmeni olan İstanbullu bir ailenin tek çocuğu olarak 17 Agustos 1976 tarihinde İSTANBUL'da doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini istanbul'da tamamladı. Bakırköy Anadolu Ticaret Lisesi'n...

More about Murat Uhrayoglu
Zamanın Sahipleri & Owners of the Time
Copy and paste the code into your website.