We want your feedback!
Click here
cover image of Post Mortem--czyli w związku ze zgonem (Polish po polsku)

Post Mortem--czyli w związku ze zgonem (Polish po polsku)

by Filip Dąb-Mirowski

ebook

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today
Wielu z nas czyta horoskopy, już to z ciekawości, dla rozrywki albo żartu. Mało kto przyznaje się jednak do traktowania tych wyczytanych treści poważnie. A co gdyby wróżbiarstwo było prawdziwą nauką? Gdyby zostało potwierdzone w badaniach i wobec tego doprowadzone do perfekcji serią długich, ciągnących się lata eksperymentów? Mówiąc krótko, co by było gdyby wszelkiego typu wróżby okazały się prawdziwe? Jak zmieniłby się nasz świat, jak wyglądałoby społeczeństwo i administracja rządowa. Czy nasze przeznaczenie zostaje raz na zawsze określone w chwili narodzin, czy też sami decydujemy o własnych wyborach?Wreszcie, czy naprawdę skazani jesteśmy na swój los, czy też w każdej chwili możemy go zmienić, nawet w beznadziejnej sytuacji? O tym jest to opowiadanie.

Publication Details

Publisher:
Filip Dąb-Mirowski
Imprint:
Smashwords Edition
Publication Date:
2011

Format

  • OverDrive Read
  • Adobe EPUB eBook 385.8 KB

Filip Dąb-Mirowski (Author)

Piszę od szesnastego roku życia. Mój pierwszy artykuł ukazał się w 1997 roku, w miesięczniku komputerowym „Magazyn Amiga" wydawnictwa Lupus. Tematem publikacji były komputerowe gry wieloosobowe, wtedy zupełnie niszowa gałąź rozrywki. Także w tym o...

More about Filip Dąb-Mirowski
Post Mortem--czyli w związku ze zgonem (Polish po polsku)
Copy and paste the code into your website.