We want your feedback!
Click here
cover image of Hedef

Hedef

Bizans'ın Sırrı · Hedef Serisi

by Ozan Yılmaz

ebook

Sign up to save your library

With an OverDrive account, you can save your favorite libraries for at-a-glance information about availability. Find out more about OverDrive accounts.

   Not today
Yıl 2048, kontrolden çıkmış robotların yarattığı sorunları atlatmış bir Türkiye. İnsnaların teknolojiden korkmaya başladığı yıllar ve 6 yüzyıl geçmesine rağmen kayıp olan Bizans altınları...Emre ve Reha lise öğrencisi olan ikiz kardeştir. Yaz tatilinin ardından lise son sınıfa başlayacaklardır. Okulun açıldığı gün, müdür tarafından çağrılırlar ve birer mektup alırlar. Mektup, Milli Güvenlik Teşkilatı'na personel yetiştiren İstihbaratçı Hazırlama ve İstihbarat Teknik Okulları Müdürlüğü'nden gelmiştir. Emre ve Reha; anne ve babasının da personeli olduğu MGT'nin okuluna girmeyi hiç düşünmeden kabul eder. Okulda lise eğitimine benzer bir eğitimin yanında çok ağır bir bedeni eğitim ile karşılaşırlar. Reha, bir gün okulun kütüphanesinde Bizans'ın Sırrı adlı bir kitap bulur. Bu kitap altı yüzyıldır kayıp olan Bizans altınları hakındadır. Reha artık tek bir şeye odaklanmıştır, Hedef: Bizans'ın Sırrıdır.Ajan olma yolunda ilk adımı atmış olan Emre ve Reha'nın serüveni bu kitap ile başlıyor.

Publication Details

Publisher:
Ozan Yılmaz
Imprint:
Smashwords Edition
Publication Date:
2014
Series:
Hedef Serisi

Format

  • OverDrive Read
  • Adobe EPUB eBook 221.6 KB

Ozan Yılmaz (Author)

Ozan YILMAZ 1990′da Üsküdar’da doğdu. Deniz astsubayı babasının görevleri gereği Tuzla ve Gölcük’te ikamet etti. Piri Reis Denizcilik Üniversitesi’ni kazandıktan sonra Gölcük’ten ayrılıp tekrar Tuzla’ya döndü. Henüz daha 5. sınıfta öğrenim görürke...

More about Ozan Yılmaz
Hedef
Copy and paste the code into your website.